Π.Ε.2
Ομάδα Εργασίας
Τσιακάρας Παναγιώτης tsiak@mie.uth.gr +30 24210 74065 Χαϊδεμενόπουλος Γρηγόρης hgreg@mie.uth.gr +30 24210 74061
Καμούτση Ελένη |
Σε αυτή τη σελίδα μπορούν τα μέλη της ομάδας εργασίας να κρεμάνε έγγραφα σχετικά με το αντίστοιχο πακέτο εργασίας. Η σελίδα αυτή χρησιμοποιείται για την διευκόλυνση της επικοινωνίας όλων των εμπλεκόμενων στο έργο "Αναμόρφωση Προπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών" και την δημοσιοποίηση της πορείας υλοποίησης των πακέτων εργασίας.